اطلاعات جامع تخصصي تكنولوژي و موبايل ايران و جهان

بررسي اسپيكر بلوتوث تسكو TS 2361

در دو سمت اين اسپيكر قلاب‌هايي آهني در نظر گرفته شده؛ توسط بندي زيبا و با كيفيت كه در جعبه دستگاه قرار داده شده مي‌توانيد اين اسپيكر را از هر جايي آويزان كنيد.

بالاي اسيپكر كليدهاي كنترلي ديده مي‌شوند كه عبارت‌اند از كليد كم و زياد  كردن صدا، كه توسط آن‌ها مي‌توانيد بين موزيك‌ها هم جا به جاي شويد، كليد بلوتوث، كليد خاموش و روشن كردن، كليد نگه داشتن و پخش موزيك.

پشت اسپيكر درگاه‌هايي را مشاهده مي‌كنيد در شياري قرار گرفته‌اند. اين درگاه‌ها عبارت‌اند از AUX  (براي اتصال به جك 3.5 ميلي‌متري صدا)، درگاه USB  (براي اتصال حافظه فلش)، درگاه كارت حافظه خارجي و درگاه شارژ كه از ميكرو يو اس بي پشتيباني مي‌كند.

از نظر ابعاد اين اسپيكر نه خيلي بزرگ است و نه خيلي كوچك. وزني در حدود 765 گرم برايش در نظر گرفته شده كه براي اسپيكري قابل حمل خيلي زياد نيست.

همان‌طور كه گفتيم اين اسپيكر از بلوتوث پشتيباني مي‌كند. پشتيباني از بلوتوث نسخه 4.2 براي اين اسپيكر در نظر گرفته شده كه امكان اتصال به پخش كننده‌هاي موزيك كه از بلوتوث پشتيباني مي‌كنند و همچنين گوشي‌هاي هوشمند را به كاربر مي‌دهد. پشتيباني از بلوتوث تا فاصله 10 متر در نظر گرفته شده كه در عمل اگر فضا باز باشد و مانعي بين پخش كننده و اسپيكر نباشد بيشتر از 10 متر هم مشكلي با اتصال نداريد.

باتري‌اي كه براي اين اسپيكر در نظر گرفته شده از نوع ليتيوم پليمر است كه ظرفيتي برابر 1200 ميلي‌آمپر ساعت را دارد و مي‌توانيد مدت زماني حدود 5 ساعت را با آن به صورت بلوتوث موزيك پخش كنيد.

در بخش كيفيت هم به خوبي مي‌توان روي اين اسپيكر حساب باز كرد. TS 2361 صداي خيلي بلندي دارد اما اگر بخواهيد از صداي آن در نهايت بلندي بهره ببريد بايد اين نكته را در نظر داشته باشيد كه كيفيت افت مي‌كند و صدا تيز مي‌شود.

در مجموع اين اسپيكر تسكو علاوه بر اينكه ظاهري جذاب دارد هم از نظر كيفيت در سطح بالايي قرار دارد و هم از نظر تعدد درگاه ارتباطي دست كاربر را باز مي‌گذارد. از نظر كيفيت هم به خصوص در محيط‌هايي كه باز هستند مي‌توانيد خيلي زياد روي صداي بلند اين اسپيكر حساب باز كنيد.


برچسب: اسپيكر بلوتوث تسكو TS 2361،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۸:۱۰ توسط:infojob team موضوع: اسپيكر

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :